• ساعت : ۱۴:۱۱:۲۹
المان های ویژه ماه محرم در سطح شهر سمنان نصب شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد ؛

🔻 المان های ویژه ماه محرم در سطح شهر سمنان نصب شد.

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری سمنان گفت؛ با توجه به فرا رسیدن ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) و به منظور فضا سازی در مکان های عمومی شهر و افزایش صفای معنوی در سطح شهر سمنان، المان های ویژه ماه محرم نصب گردید.

🔸وی افزود؛ تعداد ۱۳ المان حجمی موقت در میادین و خیابان های پر تردد شهر از جمله میدان امام حسین (ع)، میدان امام خمینی،میدان امام رضا (ع)، میدان مشاهیر و ... نصب شده است و تا پایان ماه صفر در این مکان باقی می ماند.

🔹 قاسمی در ادامه گفت؛ با توجه به اینکه منظر شهری پدیده ای است که همواره در حال تغییرات و تحت تاثیر شرایط مختلف اجتماعی و فرهنگی شکل می گیرد و نیز با توجه به تاثیر محیط در ایجاد با تقویت باورهای مذهبی شهروندان توجه به استفاده از المان مناسبتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 


🔸 سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان  در پایان افزود؛ تبلیغات عاشورایی و مذهبی می تواند تاثییرات قابل توجهی را در اذهان شهروندان ایجاد کند و همچنین همراهی چهره شهر با باور های مذهبی شهروندان به ایجاد حس تعلیق بیشتر نیز کمک میکند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0