• ساعت : ۹:۹:۱۲
اقدامات سازمان سیما، منظر به مناسبت آغاز ماه محرم

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد ؛

🔺اقدامات سازمان سیما، منظر به مناسبت آغاز ماه محرم

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری سمنان گفت؛ با فرارسیدن ماه محرم المان های مناسبتی ویژه ماه محرم به تعداد ۱۶ المان در سطح شهر سمنان نصب شده است.

 

🔸 وی افزود؛ استقرار کشیک های نیروهای سازمان سیما منظر در شهر و معابر مورد تردد دسته های مذهبی با توجه به برنامه حرکت عزادارن را یکی از برنامه های ویژه این سازمان بیان کرد و در ادامه گفت؛ نیرو های کشیک این سازمان نظافت و حراست از بلوارها، بوستان ها و پارکها در مسیر  دسته های عزاداری را در برنامه کاری خود دارند.

 

🔹 قاسمی در ادامه بیان کرد؛ یکی دیگر از اقدامات این سازمان حذف علف های هرز و حاشیه زنی و هرس درختان در مسیر های  دسته های عزاداری صورت گرفته است.
 

🔸 سرپرست سازمان سیما و منظر  در پایان خاطر نشان کرد؛ خوشبختانه شهروندان آگاه و مسولیت پذیر حسینی به خوبی از تبعات و آسیب های جبران ناپذیر وارد شده به حوزه فضای سبز اطلاع دارند و به دلیل حضور گسترده مردم طی این شب ها در معابر و مساجد واقع در همسایگی بوستان ها، از شهروندان عزیز درخواست میشود همچون سال های قبل همواره یارو یاور این سازمان بوده ودر شبهای عزاداری و سوگواری از فضای سبز و درختان محافظت کنند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0