• ساعت : ۸:۳۳:۲۳
كاشت گل های فصلی در بوستان ها ، معابر و میادین سطح شهر

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد ؛

🔺کاشت گل های فصلی در بوستان ها ، معابر و میادین سطح شهر

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری سمنان با بیان این مطلب گفت؛ به منظور زیبا سازی چهره شهر، این سازمان اقدام به کاشت گل های فصلی در طرح های مختلف و متنوع در سطح شهر کرده است.

🔸قاسمی تصریح کرد: با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا و دلنشین و طراوت بخشیدن به محیط شهری، عملیات کاشت گلهای فصلی مانند کلم، داودی، بنفشه ، همیشه بهار و آلیسون در سطح معابر، بوستان ها، میادین و... توسط واحد فنی و اجرایی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری  این سازمان اجرامی شود .


🔹سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان افزود؛ کاشت گل و گیاه‌، هرس‌، سم پاشی و آفت زدایی درختان‌ و... از جمله اقدامات این حوزه در راستای ساماندهی و آماده سازی بوستان ها و فضاهای سطح شهر می باشد.

🔸وی عنوان کرد: علایق و سلایق شهروندان یکی از نکات مورد توجه سازمان بوده و با تاکید بر اینکه بخش عمده مطالبات مردم مربوط به زیباسازی منظرشهری و چهره‌آرایی شهر می باشد ،تمام تلاش سازمان در راستای افزایش طراوت، شادابی و سرسبزی در جای جای شهر است و ارتقای کیفیت فعالیت ها و رضایتمندی شهروندان به طور مستمر در دستور کار سازمان قرار دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0